Základna na jihu rumunské Transylvánie, je už tak trochu naším dalším domovem. Šetrný turistický ruch zde rozvíjíme již od roku 2008 ve vzájemné symbióze s místním obyvatelstvem a velmi úzce spjatý s místními tradicemi a zvyky. Při všech našich zdejších aktivitách se snažíme respektovat, zachovat a rozvíjet místní zvyky, tradice a zejména motivovat místní obyvatelstvo k zachování těchto tradic, kterých je v současném globalizovaném světě čím dál tím méně. Díky tomu Vám zde můžeme nabídnout ještě celou řadu aktivit při kterých se ještě tak trochu vrátíte zpět v čase.

Ubytování v tradiční vesnické usedlosti s možností spaní na půdě v seně, ranní spravení domácího zvířectva, pastva dobytka, dojení ovcí na horských salaších, ochutnávka místních tradičních jídel přímo ze šporheltu, česání zahradního ovoce a sbírka zeleniny, ochutnávka tradiční pálenky a další.

Specializujeme se zde však zejména na outdoorové aktivity, které úchvatná krasová krajina nabízí a poskytuje. Canyoning a speleologie jsou stěžejní nabídkou našich aktivit. Nabízíme Vám několik fascinujících zážitků v jeskynních systémech ukrytých hluboko v podzemí, kde okusíte plavání v podzemních jezerech, zdolávání podzemních vodopádů, skoky do zčeřených jeskynních tůní a přírodních bazénů, podplavání zatopených krápníků nebo spatříte obrovské podzemní prostory s fascinující krápníkovou výzdobou. Sklouznete se v jeskynních přírodních tobogánech a na skalních skluzavkách kudy teče podzemní řeka a připravíme Vám třeba jeskynní piknik kilometry daleko v jeskynních systémech.

Na povrchu máme pro Vás připravený akční canyoning ve scenerických krasových kaňonech a úzkých soutěskách plných vodopádů a slaňování. Můžete se vypravit na výlet na jeepu 4 x 4 na náhorní krasové planiny plné salaší a ovcí, kde můžete ochutnat tradiční sýry, domácí chleba, čerstvou zeleninu a vše třeba spláchnout místní pálenkou. U toho si zapást ovečky, poležet ve vysoké trávě nebo lelkovat po pastvinách.

Veškerý materiál a vybavení Vám navíc půjčíme, nic nemusíte vozit. Doprovázet Vás bude česky mluvící instruktor. Vyzkoušejte s námi nádherné dobrodružství v rumunské Transylvánii. Těšíme se na Vás.