Naše základna má purpurovou barvu a najdete nás v centru Bovce jen pár metrů od náměstí. Purpurovou raketu určitě nepřehlédnete a spolehlivě poznáte.

Protože jsme specialista na canyoning, umíme Vás vzít i do takových kaňonů kam jiné agentury turisty vůbec nevodí. Slovinsko nejsou jen notoricky opakující se kaňony, kam vodí své klienty všechny místní agentury. Je jich tu mnohem víc. A protože je i Itálie jen za kopcem a úchvatné friulské kaňony coby kamenem dohodil, se zájemci jezdíme i sem. Vždyť z Bovce je italské Chiusaforte vzdáleno pouhých 45 min.

Canyoningový průmysl generuje v sezoně na slovinské straně mnohdy hustý provoz a je běžné, že ve frekventovaných kaňonech prostě někdy trochu čekáte. Oproti tomu canyoning na italské straně hranice, je mnohem klidnější i když divočejší a někde trochu strmější. Co je však důležité, že zde nenarazíte v kaňonech za celý den mnohdy ani na člověka.

Takže kdo preferuje především klid, pohodovou komorní atmosféru malé skupiny a fantastické zážitky v ještě neokoukaných a mnohdy netknutých kaňonech, pak se s námi můžete vydat i na italskou stranu Julských Alp. Nabízíme zde více než dvacet rozmanitých canyoningových tripů a dobrodružství různých délek a obtížností. Ochutnejte s námi Slovinko a Itálii tak trochu jinak. Těšíme se na Vás.