MAROKO – dobrodružná dovolená plná canyoningu a totálně exotického dobrodružství v Africe, ve Vysokém Atlasu, (18 dnů včetně leteckých transferů tam a zpět). Dovolená patřící do rodiny exotických destinací v mimoevropských regionech. Přesuny letecky, akce +10 dnů, náročnější na čas, aklimatizaci, transfery a místní přesuny. Akce zaručující veliké dobrodružství, které vyžadují precizní přípravu předem. Garantujeme Vám detailní přípravu před akcí, malé skupiny účastníků, osobní přístup, flexibilitu ve vztahu ke změně klimatických podmínek. Na těchto akcích nasajete atmosféru a vůni dálek se vším co k takovéto akci patří. Garantujeme bezpečný adrenalin, akční logistiku a perfektně připravené instruktory se kterými budete v kontaktu dostatečně dlouhou dobu před akcí.

MAROKO –  letecky z Prahy nebo Vídně do Marakéš – Menara (může být přestup v Milano). Zažijete barevnou Marakéš, divoké pohoří Vysoký Atlas, výstup na nejvyšší horu Maroka a marocké Chamonix, ochutnáte Saharu, zažijete niterní chvíle na dobrodružném canyoningu a raftingu vysoko v horách, uvidíte odlehlé vesnice Vysokého Atlasu, zažijete také noci v horách Atlasu, ve spacáku u ohně a s berberskou hudbou plnou příběhů jako z pohádek tisíce a jedné noci, uvidíte opičí ráj v cedrových lesích Atlasu, divokou jízdu terénními vozidly v odlehlých údolích Maroka, větrné atlantické pobřeží, koupání, surfování, kavárny a obchůdky středověkého přístavu, relax na plážích a mnohé a mnohé další. Na přání Vám připravíme i severní variantu programu (Fez, Chefchauen a pohoří Rif), není ve standardní nabídce. Povaha programu je orientována pro sportovně založené jedince v exotickém mnohdy diskomfortním prostředí, často náročné transfery, pěší přesuny, aklimatizace, nadmořská výška, náročnější programy spojené často s enormní fyzickou námahou a náročnou hygienou. Maroko v tomto pojetí, je totálním vystoupením z komfortní zóny. Odměnou za to, je ale těsný kontakt a komunikace s místním obyvatelstvem, exotický pobyt plný afrických barev, netradičních suvenýrů a totálně exotických vůní, koření, bazarů, jídel, nocí pod hvězdnou oblohou ve Vysokém Atlasu a v příboji na atlantickém pobřeží, večery v berberských hospůdkách a odlehlých horských vesnicích. Zkrátka splynete s energií Maroka a místními lidmi, kde velmi záhy zjistíte, že čas a veškeré Vaše potřeby jsou mnohdy krajně relativní. Vydejte se proto s námi na obrovské marocké dobrodružství, na které nezapomenete do konce svého života. V Maroku naleznete především klid v duši. To je naše pozvánka.

V ceně je: komplexní program tj. 4x exotický BERBER CANYONING ve Vysokém Atlasu (3x celodenní canyoning v Seti Fatma, Taghia a v Cathédrale Imsframe a 1x 2 denní canyoning v Taghia s bivakem v horách), zapůjčení veškerého materiálu pro canyoning, berberští nosiči, transport materiálu do hor na mulách, jeep support na canyoning v Imsframe, 1x Berber rafting v Cáthedral Imsframe, 1x VHT výstup na nejvyšší horu Maroka, Jebel Toubkal 4167 m.n.m., 1x noc na horské chatě Neltner 3207 m.n.m. vč. plnohodnotné polopenze, 1x 3 denní zážitkový a relaxační trip na atlantické pobřeží do středověkého přístavu Essaouira, ORG / ADMIN akce, bezpečnostní školení a demonstrace canyoningových technik, CZ mluvící instruktor s platnou licencí, CZ podpora v místě po celou dobu akce, ORG skupinový servis pro nákup letenek. Pokud je Vás minimálně 6, můžete si po domluvě stanovit individuální termín akce. Cena neobsahuje letecké transfery (CZ – RAK – CZ), místní transfery tzn. taxi, jeep, BUS (sdílené náklady), ubytování v hotelech a berberských vesnických stavení (sdílené náklady).

VOLNO ≡ TERMÍN: 6.-23.11.2024     • VOLNO ≡ TERMÍN: 26.3.-12.4.2025    VOLNO ≡ TERMÍN: 5.-22.11.2025      VOLNO ≡ TERMÍN: 1.-18.4.2026

VÍCEDENNÍ
AKCE

EXOTICKÁ
DESTINACE

AKCE
NA ZAKÁZKU

BEZPEČNOSTNÍ
ŠKOLENÍ

DEMONSTRACE
TECHNIK

ZAPŮJČENÍ
MATERIÁLU

LOKÁLNÍ
TRANSFERY

LETECKÉ
TRANSFERY

POHODLNÉ
CESTOVÁNÍ

INSTRUKTORSKÁ
LICENCE

NÁROČNOST
STŘEDNĚ VYŠŠÍ

MALÉ
SKUPINY

ANGLIČTINA
ČEŠTINA

FOTO
VIDEO

FAKULTATIVNÍ
PROGRAMY

POJIŠTĚNÍ
ODPOVĚDNOSTI

ZELENÁ
SPOLEČNOST

35 LET
ZKUŠENOSTÍ

Cena: 1290 EUR / os.

Foto / video