Purple Rocket – Canyoning Agency vznikla zcela přirozeně a logicky, vyústěním mnoha našich předchozích celoživotních aktivit (jako horolezectví, speleologie, canyoning), které se postupně formovaly až do současné podoby. Canyoning děláme 30 let a s klienty pracujeme téměř 20 let. Pracujeme v agentuře jen dva. Katka a Olda, jsme Vodnáři a děláme jen tolik, kolik stačíme v pohodě stihnout, aby nám práce dávala hlavně radost a smysl. Nemáme zaměstnance, takže máme o to méně problémů a nedelegujeme naši odpovědnost a povinnosti. Proto máme věci přesně tak jak chceme.

Canyoning je náš životní styl. Není to pro nás brigáda. Není to pro nás druhý vedlejšák a nejezdíme pořád dokola až do omrzení dvě nebo tři lokace jako jiné agentury. Když nejsme s klienty na canyoningu, pak jsme určitě na canyoningu jinde, na expedici někde ve světě a objevujeme nové canyoningové příležitosti napříč celým světem.

Své vědomosti neustále rozšiřujeme a obnovujeme o poslední novinky, které akčně aplikujeme do běžných programů. Každý rok se účastníme odborných kurzů a stáží po celém světě, kde konfrontujeme a zdokonalujeme dovednosti a znalosti, aby Vaše dovolená a dobrodružství, které jste si u nás vybrali bylo co nejvíce bezpečné. Na zkušenosti a bezpečnost sázíme úplně nejvíc. Vaše pohodlí a bezpečnost je pro nás absolutní prioritou. Jsme součástí evropského týmu profesionálů, trenérů a instruktorů, jež neustále vyvíjejí výukové platformy a standardy, aby tento úžasný a fantastický sport, byl více a více bezpečný a dosažitelný pro širokou veřejnost.

Co je však úplně nejhlavnější. S námi nepotřebujete na úvod žádné zkušenosti a zvláštní dovednosti. Stačí hlavně chuť a čas. To je vše. Zbytek Vám vysvětlíme, naučíme Vás a vše potřebné k tomu zapůjčíme. Není totiž vůbec důležité, KDE a CO děláte, ale JAK a s KÝM. S námi určitě nezažijete žádný nesmyslný outdoorový průmysl a hon za ziskem, žádné velké skupiny a žádný časový stres. Zažijete jen čistý a profesionální canyoning v malých, redukovaných skupinkách, mnohdy v místech, kde nepotkáte ani člověka. Vynasnažíme se Vám zprostředkovat vůni takt trochu jiného „parfému“ než jste zvyklí.

Pro ty z Vás, kteří již několikrát vyzkoušeli základní stupeň a chtěli by nastoupit do střední a vyšší úrovně, jejíž cílem je především nezávislost, mohou využít naší široké nabídky vzdělávacích kurzů pod záštitou mezinárodní vzdělávací platformy, canyoningové školy Universal Canyoning Academy. Nabízíme Vám kurzy za účelem třeba jen předsezonního tréninku, ale i mezinárodní vzdělávací stáže vedoucí k získání profesionální certifikace nebo dokonce canyoningové licence s globální platností.

Přejeme Vám, aby se Vám čas strávený s námi opravdu líbil, byl na pohodu, plnohodnotně využitý a měli jste zkrátka dobrý pocit v naší přítomnosti. Aby ten čas byl prostě takový, jaký se chce aby byl.