Canyoning je fantastický a úžasný zážitek i s naší konkurencí. U nás ale nahráváme canyoningový software. CANYONING VÁS UČÍME. Abychom Vás mohli ale učit, museli jsme se prvně učit my. Své vědomosti neustále obnovujeme a aktualizujeme o poslední novinky. Jsme součástí týmu profesionálů, trenérů a instruktorů, jež neustále vyvíjejí výukové platformy a standardy, aby tento úžasný a fantastický sport, byl více a více bezpečný a dosažitelný pro širokou veřejnost. Vynasnažíme se, abyste pochopili, o čem tato vášeň a úchvatný sport vlastně je. Ukážeme Vám od samotných základů to vůbec nejdůležitější. Od základních technik překonávání překážek, až třeba po znalosti, jak se chová voda a jak s ní kamarádit. Ukážeme Vám, čemu všemu můžete díky canyoningu porozumět. Vstupte s námi do canyoningové komunity. Zdokonalujte své znalosti a vědomosti a staňte se postupem času nezávislými dobrodruhy a cestovateli. Naučte se s námi, co je bezpečné a co je už za hranou. Naučte se číst překážky, vyhodnotit ten správný způsob jejich zdolávání a překonání, přitom u toho zažít hodně legrace, pohodu, bezva partu a bezbřehou volnost. Zažijte tu svoji správnou míru dobrodružství.

Co je však úplně nejhlavnější. S námi nepotřebujete žádné zkušenosti a zvláštní dovednosti. Stačí hlavně chuť a čas. Zbytek Vám vysvětlíme, naučíme Vás a vše potřebné k tomu zapůjčíme. Není totiž vůbec důležité KDE a CO děláte, ale JAK a s KÝM. S námi určitě NEZAŽIJETE žádný nesmyslný průmysl a hon za ziskem, žádné velké skupiny a žádný časový stres. Zažijete JEN čistý CANYONING v malých skupinkách mnohdy v místech, kde nepotkáte ani člověka. Vynasnažíme se Vám zprostředkovat vůni takt trochu jiného „parfému“ než jste zvyklí.

A pokud by Vám to bylo málo, můžete využít naší široké nabídky vzdělávacích kurzů pod záštitou globální výukové platformy U.C.A. (Universal Canyoning Academy). Nabízíme Vám tematické kurzy za účelem třeba jen před sezonního tréninku a získání přístupu k posledním novinkám. Můžete však využít také širokou nabídku profesionálních canyoningových kurzů zakončených získáním globální instruktorské licence.