Canyoning je jistě fantastický a úžasný zážitek i s naší konkurencí. U nás to ale děláme zcela jinak. Doslova a do písmene vyvíjíme canyoningový „software“. Na úplně základní úrovni Vás canyoning učíme my. Na střední úrovni se canyoning učíte vy a na tom nejvyšším stupni, se učíte jak canyoning učit. Abychom mohli tento koncept úspěšně praktikovat, museli jsme se nejprve učit my. Své vědomosti neustále rozšiřujeme a obnovujeme o poslední novinky, které akčně aplikujeme do běžných programů. Jsme součástí evropského týmu profesionálů, trenérů a instruktorů, jež neustále vyvíjejí výukové platformy a standardy, aby tento úžasný a fantastický sport, byl více a více bezpečný a dosažitelný pro širokou veřejnost. Vstupte s námi do canyoningové komunity. Zdokonalujte své znalosti a vědomosti a staňte se postupem času nezávislými dobrodruhy a užívejte si canyoning nezávisle. Naučte se s námi, co je bezpečné a co je už za hranou. Naučte se číst překážky, vyhodnotit ten správný způsob jejich zdolávání a překonání, přitom u toho zažít hodně legrace, pohodu, bezva partu a bezbřehou volnost. Zažijte tu svoji správnou míru dobrodružství.

Co je však úplně nejhlavnější. S námi nepotřebujete na úvod žádné zkušenosti a zvláštní dovednosti. Stačí hlavně chuť a čas. To je vše. Zbytek Vám vysvětlíme, naučíme Vás a vše potřebné k tomu zapůjčíme. Není totiž vůbec důležité, KDE a CO děláte, ale JAK a s KÝM. S námi určitě nezažijete žádný nesmyslný outdoorový průmysl a hon za ziskem, žádné velké skupiny a žádný časový stres. Zažijete jen čistý a profesionální canyoning v malých, redukovaných skupinkách, mnohdy v místech, kde nepotkáte ani člověka. Vynasnažíme se Vám zprostředkovat vůni takt trochu jiného „parfému“ než jste zvyklí.

Pro ty z Vás, kteří již několikrát vyzkoušeli základní stupeň a chtěli by nastoupit do střední a vyšší úrovně, jejíž cílem je především nezávislost, mohou využít naší široké nabídky vzdělávacích kurzů pod záštitou vzdělávací platformy, francouzské canyoningové školy Universal Canyon Academy. Nabízíme Vám nenáročné kurzy za účelem třeba jen před sezonního tréninku, ale i mezinárodní ICTC vedoucí k získání profesionální canyoningové licence s globální platností.