Olda Štos

Úroveň vzdělání: International Canyoning Trainer (TR)

Specializace: Švýcarsko (Héli-canyoning), Rumunsko (Speleo-Canyoning), Expedice a Exotika (Nepál, New Zeland, Reunion, Maroko atd.), specializace na canyoning v balkánských zemích.

Jazyky: Česky, Anglicky, Rusky

Další informace: Dobrodruh tělem i duší. V outdoorovém průmyslu se pohybuje více než 35 let. Canyoning, jeskyně a skalní lezení, to je jeho životní styl bez kompromisů – „full time“. V našem purpurovém ,,Monkey Bussines“ se věnuje kromě průvodcování canyoningu v exotických destinacích také rozvoji canyoningového vzdělávání, leadership developmentu a všemu co souvisí s mezinárodní canyoningovou školou Universal Canyoning Academy. Ve volném čase se potuluje himálajskými údolími od Bhútánu po Afghanistán a objevuje nové perspektivní canyoningové projekty spolu se svými kolegy z Himalayan Canyon Team

» Curriculum vitae (.pdf)
» UCA – International Senior Trainer – certificate (.pdf)
» ICOpro – Trainer – certificate (.pdf)
» ICOpro – Pro card (.pdf)
» Red cross Slovenia (.pdf)
» WRT Rescue 3 (.pdf)

ZKUŠENOST
VZDĚLÁNÍ
EXPEDICE

Katka Hebnarová

Úroveň vzdělání: International Canyoning Instructor (ICI)

Specializace: Slovinsko, Rakousko a Itálie, Rumunsko (Speleo-Canyoning), Madeira, Mallorca, Maroko (Vysoký Atlas).

Jazyky: Česky, Anglicky, Slovinsky

Další informace: Katka je řídícím centrem ,,Rakety“ a současně instruktorem. Mód „full time“. Běžně řeší záležitosti typu „Houstone máme problém“. Je to usměvavé sluníčko v každé situaci včetně krizovek. Srdcem v pustých planinách Transylvánie, myslí a nohama neustále ve vodě a v provozu. Během sezóny ji potkáte každý den v Bovci v základně Rakety.

» Curriculum vitae (.pdf)
» ICOpro – Assistant Instructor – certificate (.pdf)
» ICOpro – Pro card (.pdf)

ZKUŠENOST
VZDĚLÁNÍ
EXPEDICE