RAKOUSKO – Solná komora a Tyrolsko, aktivní dovolená, canyoning, hory, outdoorové aktivity v Alpách. Canyoning v Rakousku ve dvou typech programů s česky mluvícími instruktory s platnou licencí. Užijte si dovolenou v rakouských Alpách s prvotřídním českým servisem.

SEZNAMTE SE: CANYONING – víkendovka bez nároku na dovolenou, časová náročnost SO + NE (2 dny) v okolí Salzburku a Bad Ischlu, to vše ve stínu dachsteinských štítů s úchvatnými scenériemi. Víkend napěchovaný perfektní akcí určenou zejména pro začátečníky a rodiny s dětmi. Výhodou je ideální a rychlá dostupnost z CZ. Můžete pokračovat navíc ve svém dalším programu. Pokud je Vás minimálně šest osob, napište nám a můžete mít tzv. uzavřenou akci s datem, které vyhovuje právě Vám.

TYROL CANYONING ADVENTURE – to je canyoning v okolí Imstu a Landau v srdci Tyrolska. Trochu vyšší úroveň, trošku náročnější a trošičku obtížnější a akčnější než předchozí varianta. Tato úroveň již není určena pro úplné začátečníky, ale pro sportovně založené. Časová náročnost PÁ + SO + NE (3 dny). Program a výběr kaňonů ladíme vždy dle aktuální sestavy a povaze složení skupiny. Pokud je Vás minimálně šest osob, napište nám a můžete mít tzv. uzavřenou akci s datem, které vyhovuje právě Vám.

SEZNAMTE SE: CANYONING – v ceně je: 2 denní SO až NE komplexní program tj. 2x canyoning na úrovni začátečník, zapůjčení veškerého materiálu pro canyoning, ORG / ADMIN akce, CZ mluvící instruktor s platnou licencí, CZ podpora v místě po dobu akce. Pokud je Vás minimálně 6, můžete si stanovit individuální termín akce. Detailní informace na vyžádání. Cena neobsahuje dopravu (Fiat Talento pro 7 os.), využít můžete také individuální dopravu vlastním autem, ubytování (kemp a bydlení ve vlastních stanech nebo si můžete zvolit individuálně vlastní výběr).

TYROL CANYONING ADVENTURE – v ceně je: 3 denní PÁ až NE komplexní program tj. 3x canyoning na úrovni sportovec, zapůjčení veškerého materiálu pro canyoning, ORG / ADMIN akce, CZ mluvící instruktor s platnou licencí, CZ podpora v místě po dobu akce. Pokud je Vás minimálně 6, můžete si stanovit individuální termín akce. Detailní informace na vyžádání. Cena neobsahuje dopravu (Fiat Talento pro 7 os.), využít můžete také individuální dopravu vlastním autem, ubytování (kemp a bydlení ve vlastních stanech nebo si můžete zvolit individuálně vlastní výběr).

VOLNO ≡ SEZNAMTE SE: CANYONING ≡ TERMÍN: 22.-23.6.2024      VOLNO ≡ TYROL CANYONING ADVENTURE ≡ TERMÍN: 13.-15.9.2024 

VÍCEDENNÍ
AKCE

UZAVŘENÉ
SKUPINY

AKCE
NA ZAKÁZKU

BEZPEČNOSTNÍ
ŠKOLENÍ

NÁROČNOST
JEDNODUCHÁ

ZAPŮJČENÍ
MATERIÁLU

LOKÁLNÍ
TRANSFERY

VLASTNÍ
DOPRAVA

POHODLNÉ
CESTOVÁNÍ

INSTRUKTORSKÁ
LICENCE

FIREMNÍ
AKCE

MALÉ
SKUPINY

ANGLIČTINA
ČEŠTINA

FOTO
VIDEO

FAKULTATIVNÍ
PROGRAMY

POJIŠTĚNÍ
ODPOVĚDNOSTI

ZELENÁ
SPOLEČNOST

35 LET
ZKUŠENOSTÍ

Cena SEZNAMTE SE CANYONING: 199 EUR / os.
Cena TYROL CANYONING ADVENTURE: 295 EUR / os.

Foto / video