REUNION – akční, aktivní, outdoorová dovolená plná canyoningu a totálně exotického dobrodružství uprostřed Indického oceánu, (21 dnů včetně leteckých transferů tam a zpět). Dovolená patřící do rodiny exotických destinací v mimoevropských regionech. Přesuny letecky, akce +10 dnů, náročnější na čas, aklimatizaci, transfery a místní přesuny. Akce zaručující veliké dobrodružství, které vyžadují precizní přípravu předem. Garantujeme Vám detailní přípravu před akcí, malé skupiny účastníků, osobní přístup, flexibilitu ve vztahu ke změně klimatických podmínek. Na těchto akcích nasajete atmosféru a vůni dálek se vším co k takovéto akci patří. Garantujeme bezpečný adrenalin, akční logistiku a perfektně připravené instruktory se kterými budete v kontaktu dostatečně dlouhou dobu před akcí.

Reunion – francouzský departmán a malý ostrůvek o rozloze asi 2500 km² v Indickém oceánu v souostroví Maskarén, jen nedaleko známého Mauricia. Ostrov cukrové třtiny, rumu a vanilky. Reunion je věčně zelený ostrov, plný totálně exotického a vertikálního canyoningu s maximální kumulací na malé ploše, ostrov aktivních sopek, smaragdového oceánu a dosud netknutého, původního deštného pralesa. Akce je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro ostřílené sportovní harcovníky. Program expedice a náročnost upravujeme vždy podle sestavy skupiny.

V ceně je: komplexní program tj. 8x celodenní exotický canyoning nastavený dle výkonosti skupiny, zapůjčení veškerého materiálu pro canyoning, 1x speleo adventure v lávových tubusech s přilbou a čelovkou, 1x scenérický road trip spojený s výstupem na aktivní sopku Piton de la Fournaise 2631 m.n.m., 1x dvoudenní Jungle Climbing s výstupem na nejvyšší horu ostrova Piton de Neiges 3069 m.n.m. vč. ubytování na horské chatě, 1x finální party ve stylovém baru na nejhezčí pláži ostrova Boucan Canot, šnorchlování na korálových útesech, 1x road trip okolo ostrova s návštěvou rumových destilerek Riviere du Matt a Isautier, ORG / ADMIN akce, bezpečnostní školení a demonstrace canyoningových technik, CZ mluvící instruktor s platnou licencí, CZ podpora v místě po celou dobu akce, ORG skupinový servis pro nákup letenek, půjčení aut, ubytování. Pokud je Vás minimálně 6, můžete si po domluvě stanovit individuální termín akce. Cena neobsahuje letecké transfery (CZ – RUN – CZ), místní transfery tzn. půjčení aut v místě (sdílené náklady), ubytování v prázdninovém apartmánovém domě s oddělenými ložnicemi, společnou kuchyní, halou, obývacím pokojem a zahradou (sdílené náklady).

• VOLNO ≡ TERMÍN: 7.-27.11.2024      • VOLNO ≡ TERMÍN: 6.-26.11.2025

VÍCEDENNÍ
AKCE

EXOTICKÁ
DESTINACE

AKCE
NA ZAKÁZKU

BEZPEČNOSTNÍ
ŠKOLENÍ

DEMONSTRACE
TECHNIK

ZAPŮJČENÍ
MATERIÁLU

LOKÁLNÍ
TRANSFERY

LETECKÉ
TRANSFERY

POHODLNÉ
CESTOVÁNÍ

INSTRUKTORSKÁ
LICENCE

NÁROČNOST
STŘEDNĚ VYŠŠÍ

MALÉ
SKUPINY

ANGLIČTINA
ČEŠTINA

FOTO
VIDEO

FAKULTATIVNÍ
PROGRAMY

POJIŠTĚNÍ
ODPOVĚDNOSTI

ZELENÁ
SPOLEČNOST

35 LET
ZKUŠENOSTÍ

Cena: 1890 EUR / os.

Foto / video