ŠVÝCARSKO – TICINO – outdoorová aktivní dovolená plná canyoningu. Ticino – to je Mekka evropského canyoningu, to je canyoningové Eldorádo, to je švýcarský kanton Ticino s mnoha zelenými údolími a rozmanitými nabídkami ve formě asi těch nejhezčích kaňonů v Evropě. Je to absolutní paráda, kterou si užije úplně každý. Začátečník i sportovní harcovník. Program akce přizpůsobujeme vždy povaze a složení skupiny.  Třešínkou na pomyslném dortíku může být héli – canyoning (rozumějte tedy, že na nástup do kaňonu nešlapete hodiny do kopce, ale za rozumný peníz Vás tam vynese za několik minut vrtulník a vy tak ušetřený drahocenný čas můžete využít na canyoning). Canyoning v Ticino, je extrémně malebný, akční a maximálně scenérický. Skoky do smaragdových tůní z rozpáleného granitu, jsou výjimečným specifikem této oblasti. A těch je přehršle a na na každém tripu. Pokud je Vás minimálně šest osob, můžete si nastavit individuální termín a my se přizpůsobíme Vám. Ochutnejte s námi Ticino ve více než stovce kumulovaných kaňonů jen do několika málo údolí s minimálními transfery. Vítejte v eldorádo Ticino.

V CENĚ ADVENTURE TICINO: 4x TOP SWISS canyoning prvotřídní kvality, 1x podvečerní seightseeing Bellinzona s posezením v barech a kavárnách, ORG / ADMIN akce, bezpečnostní školení a demonstrace canyoningových technik, CZ mluvící instruktor s platnou licencí, CZ podpora v místě po dobu akce. Pokud je Vás minimálně 6, můžete si stanovit individuální termín akce. Cena neobsahuje dopravu (Fiat Talento pro 7 os. na trase CZ – CH – CZ). Dopravu můžete volit také individuální. Vyzvednout Vás však můžeme i v Luganu na letišti (nutná domluva s ORG), ubytování v malebném kempu ve vlastních stanech (po dohodě s ORG možné domluvit i sdílené – společné stylové, kamenné stavení).

V CENĚ HELICOPTER ELDORADO TICINO: 4x TOP SWISS canyoning prvotřídní kvality (z toho 1x celodenní héli trip dle aktuálních podmínek a předpovědi počasí), 1x podvečerní seightseeing Bellinzona s posezením v barech a kavárnách, ORG / ADMIN akce, bezpečnostní školení a demonstrace canyoningových technik, CZ mluvící instruktor s platnou licencí, CZ podpora v místě po dobu akce. Pokud je Vás minimálně 6, můžete si stanovit individuální termín akce. Cena neobsahuje dopravu (Fiat Talento pro 7 os. na trase CZ – CH – CZ). Dopravu můžete volit také individuální. Vyzvednout Vás však můžeme i v Luganu na letišti (nutná domluva s ORG), ubytování v malebném kempu ve vlastních stanech (po dohodě s ORG možné domluvit i sdílené – společné stylové, kamenné stavení).

V CENĚ EXTREME CANYONING TICINO: 4x TOP SWISS canyoning prvotřídní kvality (z toho 2x celodenní héli trip dle aktuálních podmínek a předpovědi počasí), 1x podvečerní seightseeing Bellinzona s posezením v barech a kavárnách, ORG / ADMIN akce, bezpečnostní školení a demonstrace canyoningových technik, CZ mluvící instruktor s platnou licencí, CZ podpora v místě po dobu akce. Pokud je Vás minimálně 6, můžete si stanovit individuální termín akce. Cena neobsahuje dopravu (Fiat Talento pro 7 os. na trase CZ – CH – CZ). Dopravu můžete volit také individuální. Vyzvednout Vás však můžeme i v Luganu na letišti (nutná domluva s ORG), ubytování v malebném kempu ve vlastních stanech (po dohodě s ORG možné domluvit i sdílené – společné stylové, kamenné stavení). POZN.: Akci připravíme na vyžádání.

VOLNO ≡ HELICOPTER ELDORADO TICINO ≡ TERMÍN: 25.-28.7.2024     • VOLNO ≡ ADVENTURE TICINO ≡ TERMÍN: 29.8.-1.9.2024      

VÍCEDENNÍ
AKCE

UZAVŘENÉ
SKUPINY

AKCE
NA ZAKÁZKU

BEZPEČNOSTNÍ
ŠKOLENÍ

DEMONSTRACE
TECHNIK

ZAPŮJČENÍ
MATERIÁLU

LOKÁLNÍ
TRANSFERY

VLASTNÍ
DOPRAVA

POHODLNÉ
CESTOVÁNÍ

INSTRUKTORSKÁ
LICENCE

NÁROČNOST
STŘEDNÍ

MALÉ
SKUPINY

ANGLIČTINA
ČEŠTINA

FOTO
VIDEO

FAKULTATIVNÍ
PROGRAMY

POJIŠTĚNÍ
ODPOVĚDNOSTI

ZELENÁ
SPOLEČNOST

35 LET
ZKUŠENOSTÍ

CENA ADVENTURE TICINO: 475 EUR / OS.
CENA HELICOPTER ELDORADO TICINO: 595 EUR / OS.
CENA EXTREME CANYONING TICINO: 775 EUR / OS.

Foto / video