ČERNÁ HORA ALIAS MONTENEGRO – canyoning v Montenegro, aktivní dovolená v Černé hoře (volit můžete jen canyoningový zážitek v místě vaší dovolené nebo 10 denní dobrodružný pobyt včetně transferů tam i zpět). Vydejte se s námi tedy za canyoningem na Balkán. Trávíte letní dovolenou někde u moře v Montenegro? Chcete si zpestřit Váš pobyt dobrodružstvím na canyoningu? Pak nás kontaktujte a objednejte si jednu ze dvou dobrodružných možností. Pro začátečníky (Rikavac 2 hod.) nebo dobrodružná variantu (Medjurečki potok 6 – 7 hod.). Tedy, pro jednorázový canyoningový zážitek v rámci Vaší dovolené v Černé hoře potřebujete pouze dobrou náladu, plavky, ručník, pevné sportovní boty a dostavit se ve stanovené datum a čas na kontaktní místo. Zašleme Vám veškeré instrukce. Pak si už můžete užívat své parádní dobrodružství. Lokace pro canyoning je pobřežní destinace Bar / Stari Bar. V ceně je: canyoningový program, instruktor s licencí, veškeré lokální transfery, zapůjčení materiálu.

Pokud si vyberete desetidenní canyoningový road trip po Montenegro pak vězte, že Vás čekají malebné a dobrodružné zážitky z této úžasné balkánské země. Akce je určena pro ty, kdo hledají tak trochu rozpustilý, neučesaný a barevný svět plný hudby, chutí a usměvavých tváří místního obyvatelstva, otevřených srdcí a přitom netknuté přírody a hlavně fantastických kaňonů. Povahu akce a výběr canyoningu sestavujeme dle složení skupiny (začátečník / sportovec). Strhující jízda Černou horou, zahrnuje putování křížem krážem od Jadranu po kosovskou hranici, od Durmitoru po Albánii, canyoning, hory, poznávání kulis této fantastické země, koupání v horských jezerech, ochutnáte lokální kuchyni a těžká vína. Zažiteje skoro celé černohorské pobřeží, vápencové pohoří Durmitor a divoké hory Prokletje, také fantastický kaňon řeky Tara a Morača, nesčetné kláštery a monastýry, malebné vesničky a fantastickou biosférickou rezervaci Skadarské jezero.

V ceně je: 5x TOP Montenegro canyoning (Nevidio, Skurda, Rikavac, Medjurečki potok, Grlja), 1x celodenní seightseeing Skadarské jezero, 1x plavba na lodi na Skadarském jezeře spojená s občerstvením a návštěvou místního Alcatrazu, 1x táborák a stylová večeře + degustace černohorských vín v Eco Selo Nevidio, 1x TOP Zipline Tara 1200m, 1x Rafting Tara, doprovodné výlety do Kotor, Budva, Petrovač, Durmitor, Prokletje, ORG / ADMIN akce, CZ mluvící instruktor s platnou licencí, CZ podpora v místě po dobu akce. Pokud je Vás minimálně 6, můžete si stanovit individuální termín akce. Detailní informace na vyžádání. Cena neobsahuje dopravu (Fiat Talento pro 7 os. na trase CZ – MNE – CZ) nebo varianta letecky VIE – PDG – VIE (v místě půjčení aut – sdílená cena), ubytování (apartmány, hostely, kempy – sdílená cena). Užijte si s námi Montenegro plnými doušky. Říká se, že když člověk ochutná Balkán jednou, vrací se tam už pořád. Takže se těšte.

OBSAZENO ≡ TERMÍN: 17.-27.10.2024      VOLNO ≡ TERMÍN: 4.-13.4.2025      VOLNO ≡ TERMÍN: DENNĚ CANYONING V RIKAVAC A MEDJURECKI POTOK

VÍCEDENNÍ
AKCE

JEDNODENNÍ
TRIP

 

AKCE
NA ZAKÁZKU

BEZPEČNOSTNÍ
ŠKOLENÍ

ZAPŮJČENÍ
MATERIÁLU

LETECKÉ
TRANSFERY

LOKÁLNÍ
TRANSFERY

VLASTNÍ
DOPRAVA

POHODLNÉ
CESTOVÁNÍ

INSTRUKTORSKÁ
LICENCE

NÁROČNOST
STŘEDNÍ

MALÉ
SKUPINY

ANGLIČTINA
ČEŠTINA

FOTO
VIDEO

FAKULTATIVNÍ
PROGRAMY

POJIŠTĚNÍ
ODPOVĚDNOSTI

ZELENÁ
SPOLEČNOST

35 LET
ZKUŠENOSTÍ

Cena za canyoning v Rikavac: 65 € / os.
Cena za canyoning v Medjurecki potok: 100 € / os.
Cena za pobytovou akci 10 dnů: 945 € / os.

Foto / video